Değerli Ziyaretçilerimiz,

SerenKaranimo.com , yayınlandığı günden bu yana takdir gören faydalı ve istikrarlı içeriği, başarılı analiz ve tahminleriyle yarışçılık dünyası içerisinde kısa zamanda saygın bir konuma erişti.Bu konuma ulaşmamızdaki en büyük faktör olan ve teveccühleriyle bizi her zaman destekleyen ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. 

Sitemizin yeniden dizaynı konusunda çalışırken, ziyaretçilerimizi yormayan, mümkün olduğu kadar basit görünümlü ve aranılan bilgiye kolay ulaşılabilir olmasına, kaliteli ve rafine bilgi içermesine dikkat etmeye çalıştık. İçeriğimizin sizlere bilgi ve destek sağlayarak sonuca ulaşmanızda etkisi olması en büyük dileğimizdir. 

Sitemizde Neler Bulabilirsiniz :

* Günlük koşu programı için , genellikle analiz içeren SerenKaranimo’nun yazdığı Günlük Tahminler

* İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Bursa, Kocaeli yarışları içinde dikkat çeken ve son koşularının analizi yapılarak takibe alınan safkanların yer aldığı haftalık olarak güncellenen Takip Atlarımız

* İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Bursa, Kocaeli yarış programları içinde idman pistinde dikkat çeken atların vurgulandığı, nadiren yayınlanan İdmanın Yıldızı

* Atçılık dünyasından Haberler ve SerenKaranimo’nun yarış dünyası hakkında analiz ve yorumları 

* Faydalı Linkler

* At Yarışları Yönetmeliği

* Orijin Analizi (Atların soyağacını görebildiğimiz için, hem yurt içi hem de yurt dışı yarışlara katılan atların orijin analizleri konusunda içeriğinden çok faydalandığımız bir site)