01.01.2020 KOCAELİ PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 5-4

Önde istediği tempoyu kurabilirse TLOS bir beyaz bayrak ayna daha yapabilir.

Sene başında koşu şartlarının sıfırlanmasıyla müsait kiloyu bulan SİDELİ de bu koşuyu kazanabilir.

 

 

2.KOŞU : 2 (INDIAN SONATA)

Bu pistte ve benzer mesafede katıldığı son koşusunda KV-6 koşup burunla 2.kalan INDIAN SONATA ‘nın müsait rakipler arasında Yedili Plase kuponları için yeterli olabileceğini düşünüyorum.

 

 

3.KOŞU : 

Son 3 koşusunu da 60 kg ve üzerinde koşan LADY OF KANEKO bu sefer çok müsait kilosuyla koşunun favorisidir.

Kocaeli pistini seven MADAM CHERNOBYL ve kalite INNOCENT GHOST favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Önde istediği tempoyu kurduğu zaman özellikle hemcinsleri arasında çok etkili koşan FATİHİN GÜLÜ ile form durumu gayet iyi olan LADY LIPA ve NIKKI RUN da ihmale gelmez.

 

 

4.KOŞU : 

Kocaeli pistindeki tek yarışındaki altıncılığı iyi olmasa da sentetik pistteki son ikinciliğini çok beğendiğim ANCK SUNAMUM koşunun favorisidir.

İlave Dil Bağı takısıyla etkili olabilecek ANNEANNEM , idmanları iyi RED APPLE , ,beşinci olduğu son yarışı fena olmayan NOBLE GIRL ve ikinciliği fena olmayan DUTY BEAUTY favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Son yarışı fena olmayan güzel orijinli THE FIRE GIRL , Bursa pistindeki son yarışını önemsemediğim, Kocaeli pistini seven LADY NAVAJO ve Red Giant’ın yarış kazanan 5.yavrusu olabilecek GIANT GALLOP da ihmale gelmez.

 

 

5.KOŞU : 

Form durumu iyi olan ve bu pisti çok seven Kaizbert yavrusu TOPUKLU EFEM koşunun doğal favorisidir.

Form durumu iyi olan Kaizbert torunu KOPANKIYAMET ve son koşusunda 60 kg ile start alıp , güzel bir tabela yapan ES ESMERİM favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

 

 

6.KOŞU :

Geçen sene Ocak ayında start aldığı 4 koşuda 3 kez kazanan TOROSDAĞI , gördüğü yarışlar sonrası güzel bir form yakaladı.Bu seneye de kazanarak başlayabilir.

TOROSDAĞI BANKO.

 

 

7.KOŞU :

3 Boy startta kaldığı yarışta yakın ara tabela yapan EXPRESS KITTY , bu sefer 200 mt uzayan mesafe avantajıyla koşunun favorisidir.

İlk kez koşacak olmasına rağmen idmanlarında güzel dereceler yapan, kumcu yavrular veren Yonaguska tayı AYDOLU ve bu pistteki son koşusunda güzel bir ikincilik yapan Lion Heart tayı DETERMINANT favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

 

 

8.KOŞU :

4.Ayakya banko önerdiğim Toros Dağı’nın ana-baba bir kadeşi olup, 3 aylık aranın ardından 2 koşu gören ÇAĞLAYAN ŞELALE için uygun şartlar oluşmuş durumda.Yeni yıla kazanarak başlamasını bekliyorum.

ÇAĞLAYAN ŞELALE BANKO.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 8-6-5-4-9-1

2.Ayak : 1-2-10-8-4-11-7-5

3.Ayak : 6-4-2

4.Ayak : 6 (TOROSDAĞI)

5.Ayak : 5-3-4

6.Ayak : 6 (ÇAĞLAYAN ŞELALE)

Kupon Tutarı : 30 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin/ ziyaretçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize/ziyaretçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©