• 19 Aralık 2020 Cumartesi
  • İzmir

İKRAMİYE TUTARI: 240 TL

 

19.12.2020 İZMİR PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

  

5.KOŞU : 

Son yarışları pek parlak olmasa da bu grubun üzerinde bir tay olan AHMET ALİ  ve son koşusunda, KV-8 yarışta,  Ahmet Ali’yi de geçip 4.olan KENANLI  koşunun ortak  favorileridir.

Son yarışları iyi olan KULDOSTU ve ÖZÜDOĞRU favorilere ciddi rakip olacaklar.

 

 

6.KOŞU : 

Acemi aprantilerle start aldığı ilk 2 koşusu sonrası jokey binince yakın ara dördüncülük yapan, unutulmaz safjan Abrek’in torunu COUPAGE koşunun favorisidir.

Her yarışında iyi koşmasına rağmen rakipleri çok koşunca bir türlü kazanamayan FAIRYLIKE ve sert gruptaki son yarışı fena olmayan KEY TO VICTORY favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

 

 

7.KOŞU :

Benzer grupta kazandığı son koşusu gayet iyi olan POKER FACE devam eden güzel formuyla koşunun favorisidir.

Sert gruptaki dördüncülüğü kıymetli olan HASANEFE ve 3 aylık ara vermiş olsa da kazanabileceği grupta start alacaka RUNNER SUN favoriye ciddi rakip olacaklar.

Bu pist ve mesafede her zaman başarılı koşan CONGENIAL SON da ağır kilosuna rağmen başarılı aprantisiyle ihmale gelmez.

 

 

8.KOŞU :

Bu pist ve mesafedeki yarış dereceleri itibariyle ön plana çıkan ekürilerden PERFECT RUNNER koşunun favorisidir.

3 Aylık aranın ardından iki koşu gören ve bu sefer ideal pist ve mesafesini bulan PREMIUM MOVER da en az favori safkan kadar kazanma şansına sahiptir.

 

 

9.KOŞU :

Bugünkü aprantisiyle üst üste 3 kez kazanan ŞİNTAY , stili rakiplere rağmen koşunun favorisidir.

Onur Yıldız ile Bursa’daki ikinciliği gayet iyi olan DESTROYER de o koşuya göre 6 kg hafifleyen sıkletiyle , iyi bir bekleme yarışı yapabilirse bu kez kazanabilir.

Son koşusunu hiç dikkate almadığım, bu sefer Arap Atı uzmanı Mehmet Kaya ile daha etkili olabilecek ALTIN ZELE de ihmale gelmez.

 

 

10.KOŞU :

Cemcem ve Rubicon gibi çok başarılı safkanların anneden kardeşi ve kumcu yavrular veren Yonaguska’nın tayı olan KARA MAÇA , %59 Agf oranıyla çıktığı son koşusunda hayel kırıklığı yaratmıştı.Bu sefer değişen jokeyiyle uygun rakipler arasında kazanmasını bekliyorum.

KARA MAÇA BANKO.

 

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 1-5-6-4

2.Ayak : 3-4-6

3.Ayak : 4-7-5-1

4.Ayak : 2-5

5.Ayak : 2-10-4

6.Ayak : 6 (KARA MAÇA)

Kupon Tutarı : 20 TL

İkramiye         : 240 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin/ ziyaretçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize/ziyaretçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©