22.11.2020 İSTANBUL PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU :

Önde istediği tempoyu bulduğu zaman çok iyi koşan SEVİNSEVİL koşunun favorisidir.

Bu aralar adeta sınıf atlayan DEMİRYILDIZ ve bu sefer tecrübeli jokeyi bulan YEŞİLGÖZLÜIRMAK favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

 

 

2.KOŞU : 

İdmanlarında rakiplerine göre farklı dereceler sergileyen, Bedwulf gibi çok başarılı bir safkanın ana-baba bir kardeşi olan EGREGIOUS ROCK ‘ın tecrübeli jokeyi idaresinde kazanmasını bekliyorum.

EGREGIOUS ROCK BANKO.

 

 

3.KOŞU : 

İlk koşularında kalitelerini gösteren ve başarılı ekürilerin elinde bu yarışa hazırlanan MAMACITA BONITA ve BIG GUNS koşunun ortak favorileridir.

Yarış sentetik piste alınırsa daha etkili olabilecek ATABERK ve son yarışını çok beğendiğim LAST HOPE da ihmale gelmez.

 

 

4.KOŞU : 

Bu aralar çok formda olan GREEN SHADOW , THE BLACK STALLION ve KUABABA koşunun ortak favorileridir.

Bu mesafede de iyi koşabilecek FERHAN ve OLINDA favorilere en ciddi rakipler olacaktır.

 

 

5.KOŞU : 

Yarış hayatına 4 yaşında başlayan, ilgililerinin fazladan emek verdiği Kaizbert yavrusu KAPANKAYA bu yarışta çıkış yapabilir.

Son koşusu iyi olan ÇETİNSU ve formda ARABIAN PRINCE favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Onur Yıldız ile etkili bir yarış beklediğim ZOR ZAMAN , Hışman Çizik’in ilave desteğini alacak formda TURBOCU ve farklı sınıfıyla AKDAMAR da ihmale gelmez.

 

 

6.KOŞU :

Geçen sene bu tarihlerde , bu pist ve benzer mesafede G2 Sakarya Koşusu’nu kazanan KINGSMAN  uygun rakipler arasında koşunun favorisidir.

Rakibini çok iyi tanıyan Hışman Çizik ile start alacak KING CHA CHA ve bu aralar form durumu çok iyi olan , bu pistte G2 dördüncülüğü olan ATICI BEY favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

 

 

7.KOŞU :

Farklı bir at olduğunu katıldığı koşularda gösteren Kaizbert yavrusu KUDDUSİ ‘nin , İstanbul pistinde seriye devam etmesi normal sonuç olur.

KUDDUSİ BANKO.

 

 

8.KOŞU :

İdmanlarında rakiplerine göre farklı dereceler sergileyen ve daha hazır görünen taylardan YILMAZER , BERKEN ve CAPTAINS KEY ‘in ilk koşularını kazanabilecek potansiyelde olan isimler.

 

 

9.KOŞU :

Çamur çim pistte koştuğu 3 yarışında 2 kez ikinci olup 1 kez de kazanan , Kaizbert yavrusu ÇEKE ÇEKE ‘nin sentetik pistte çok koşmasını bekliyorum.

ÇEKE ÇEKE BANKO.

 

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 3-2-6

2.Ayak : 2 (EGREGIOUS ROCK)

3.Ayak : 7-6-1-3

4.Ayak : 3-4-7-9-10

5.Ayak : 10-5-2-8-4-1

6.Ayak : 1-5-3

Kupon Tutarı : 75 TL

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 3-4-7-9-10

2.Ayak : 10-5-2-8-4-1

3.Ayak : 1-5-3

4.Ayak : 2 (KUDDUSİ)

5.Ayak : 8-1-2

6.Ayak : 2 (ÇEKE ÇEKE)

Kupon Tutarı : 18 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin/ ziyaretçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize/ziyaretçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©