23.12.2020 İSTANBUL PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

4.KOŞU : 

63 kg ile katıldığı son koşusunda güzel bir tabela yapan KAFTAN ve sert gruptaki üçüncülüğü bu yarış için yeterli referans olan ARABIAN PRINCE koşunun ortak favorileridir.

Son koşusunu pek dikkate almadığım, Nevzat Avcı ile farklı bir seviyeye çıkan TUĞALP ve bu aralar tırnaklarının ucunda gezen, 63 kg ile katıldığı koşudaki beşinciliği de fena olmayan DALOĞLU favorilere en ciddi rakipler olacaktır.

Sentetik piste bayılan MAKRİKÖY ve bu aralar güzel form yakalayan Kaizbert yavrusu IT MAY RAIN de ihmale gelmez.

 

 

5.KOŞU : 

İdman pistinde sergiledikleri performansla rakiplerinden ayrılan taylardan, Celeritas yavrusu  SIDDHARTHA , WEATHER MAN , DIMPLE RING ve KÜŞNE rakiplerine göre önde görünen taylar.

 

 

6.KOŞU :

Bu pistte katıldıkları KV koşularda elde ettikleri sonuçlar sebebiyle rakiplerinin önünde gördüğüm KIZIM ELA , BALL OF LOVE ve MAÇA KIZI ilk şans verilmesi gereken kısraklar.

 

 

7.KOŞU :

18 Kasım tarihinde bu pist ve mesafede koştukları yarışta ilk 2 sırayı paylaşırken ancak boyun farkıyla birbirlerinden ayrılan ERTEMİZ ve SELKUT , buldukları uygun grupta en iddialı safkanlar olarak göze çarpıyor.

Bu senenin flaş jokeyiyle sonlarda güçlü gelecek AFACAN da ihmale gelmez.

 

 

8.KOŞU :

9 Aylık aranın ardından 60 kg sıkletle gördüğü yarışta tatminkar bir tabela yapan ve sene başında benzer rakipleri bu pistte geride bırakmışlığı olan TRIBUTE TO JOSS ‘un kazanması doğal sonuç olacaktır.

TRIBUTE TO JOSS BANKO.

 

 

9.KOŞU :

Sentetik pistte genelde iyi koşan ETYOPYALI ve Hard Gold gibi çok önemli bir kısrağın anneden kardeşi olmasına rağmen bugüne kadar orijininden eksik koşan GIANGUIR ilk planda şans verilmesi gereken safkanlar.

 

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 4-5-7-3-2-10

2.Ayak : 6-7-8-9

3.Ayak : 2-1-3

4.Ayak : 1-7-4

5.Ayak : 6 (TRIBUTE TO JOSS)

6.Ayak : 3-4

Kupon Tutarı : 30 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin/ ziyaretçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize/ziyaretçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©