24.11.2020 KOCAELİ PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 4-2

Kocaeli Takip Atlarımız’dan birisi olan TOROSDAĞI , formda ekürisiyle birlikte Yedili Plase oyunları için yeterli olabilir.

Kalite EGEBERK , kendisi için Kocaeli’ye gelecek jokeyiyle favori ekürilerin en ciddi rakibi ve Yedili Plase oyunları için 2 misli imkanı olabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Queen Of Proti arkasında ikinci kaldığı yarışta bu grubun üzerinde safkanları da geride bırakan BABAYEGA güzel düzlük sprintiyle dikkat çekmişti.Kendisini tanıyan jokeyiyle koşunun favorisidir.

Bu aralar mükemmel form yakalayan BOSS TO POISON ve ALİÇO favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

4 Aylık aranın ardından 2 yarış gören MISTER BOND ve bu piste bayılan RIO BLONDIE de sürpriz yapabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Sert gruplardaki yarışları sonrası bu kez uygun grubu bulan TANIRBEY koşunun favorisidir.

Kocaeli Takip Atlarımız’dan birisi olan YUSUREGELİN , formda Kaizbert yavrusu GÖKÇE STAR ve uzayan mesafe lehine olan SUKUTBEY favoriye ciddi rakip olacaklar.

 

 

4.KOŞU : 

Bu koşuya İzmir’de hazırlanan ve rakiplerine göre idmanlarında daha iyi dereceler sergileyen taylardan CHIRA CHIRA ve EASY EASY koşunun ortak favorileridir.

Kocaeli pistindeki son çalışmasında , 1000 metreli galobunda iyi bir dereceyi kolay gerçekleştiren, Ağa Dadaş’ın anneden kardeşi THE FIRE GIRL de ihmale gelmez.

 

 

5.KOŞU : 

Sert gruplardaki yarışları sonrası uygun grubu bulan YELLOW LEGEND Kocaeli pistini yadırgamazsa bu koşuyu kazanabilir.

3 Aylık aranın ardından yarış gören PETER PANS DREAM de bu koşuyu kazanabilecek güce sahip bir safkan.

Ağır kilolarla da benzer grupları geçtiği başarılı yarışlarını izlediğimiz BARTH BOY da ihmale gelmez.

 

 

6.KOŞU :

Kendisi için uzun sayılabilecek mesafedeki son 2 yarışında etkisiz kalan , bu yarışlardan önceki 2 yarışında ise 1300 mt ve 1400 mt mesafelerde tabela içinde yer alırken oldukça iyi performans sergileyen İŞİN ASLI uygun rakipler yanında koşunun favorisidir.

Bugün pist-mesafe-kilo-jokey gibi uygun şartları yakalayan TİNEMİS favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

7.KOŞU :

Bu pist ve benzer mesafedeki son yarışını mükemmel düzlük sprintiyle kazanan ve bugün son koşusuna göre 7,5 kg daha hafif kiloyla start alacak OZANINOĞLU ‘nun kazanmasını bekliyorum.

OZANINOĞLU BANKO.

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 3-9-7-6-5

2.Ayak : 6-8-3-4

3.Ayak : 6-1-10

4.Ayak : 6-5-1

5.Ayak : 9-6

6.Ayak : 9 (OZANINOĞLU)

Kupon Tutarı : 25 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin/ ziyaretçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize/ziyaretçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©