25.11.2020 İSTANBUL PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN’A DAHİL KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

4.KOŞU : 

Çimci orijiniyle dikkat çeken ÇUN , müsait grubu bulan taylardan RUN FOR MASAL ve DI MARIA ilk planda şans verilmesi gereken taylar olarak dikkat çekiyor.

Sahibiyle start alacak WE WILL ROCK YOU ve başarılı safkan Stormborn’un anneden kardeşi olup, bugün etkili bir yarış beklediğim SEA CAPTAIN de ihmale gelmez.

 

 

5.KOŞU : 

Dişine göre grupta start alan ve tam stiline uygun jokeyi de bulan UÇAN ABLA bir beyaz bayrak ayna yarışı daha yapabilir.

UÇAN ABLA BANKO.

 

 

6.KOŞU :

3 Aylık arası olmasına rağmen bu pist ve mesafenin başarılı safkanı BERKALP ve son yarışlarında hep iyi koşan YOLDAŞHAN koşunun ortak favorileridir.

Bu aralar çok formda olan SİNANLI ve ACIDİLLİ FATİH de ihmale gelmez.

 

 

7.KOŞU :

Grup içinde farklı sınıfıyla dikkat çeken ARTS MAN koşunun favorisidir.

Bu aralar çok formda olan BURAKŞAH ve kilo avantajı olan DEPOSITORY favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

 

 

8.KOŞU :

Son koşusunda Sancar gibi sert bir rakibin arkasında 2.olurken aynı gün diğer Maiden koşuda 2.olan Buz Kralı’ndan yaklaşık 1,5 sn daha iyi derece yapan, Kışlalı’nın anneden kardeşi , Baypatron’un ana-baba bir kardeşi olması sebebiyle uzayan mesafede iyi koşabilecek TURAP BEY ‘in uygun rakipler arasında kazanmasını bekliyorum.

TURAP BEY BANKO.

 

 

9.KOŞU :

Tapit torunu olup sahibinin soyadını taşıyan ZABUNHAN ve son koşusunu beğendiğim EFARİSTO ilk planda dikkate alınması gereken taylar.

Uzayan mesafede iyi koşabilecek ATTENDO VINO , formda MISS JASMIN ,  Maiden grupların tecrübeli isimleri ANGEL OF LION ve DEVEROV ve 4 aylık aranın ardından güzel bir ikincilik yapan MERSİNLİ de ihmale gelmeyecek taylar olarak dikkat çekiyor.

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 5-12-6-4-3

2.Ayak : 3 (UÇAN ABLA)

3.Ayak : 4-7-2-1

4.Ayak : 1-5-7

5.Ayak : 6 (TURAP BEY)

6.Ayak : 20-21-17-10-4-5-3

Kupon Tutarı : 29 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin/ ziyaretçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize/ziyaretçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©