• 26 Kasım 2020 Perşembe
  • Ankara

26.11.2020 ANKARA PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

Ankara’da bugün banko bulmak zor. Önemli olan bankonun gelmesinden ziyade oyunun tutması.

Herkese bol şanslar.

 

1.KOŞU :

Koşuya katılan aprantiler içinde en başarılısıyla start alacak LORD OF TIME ve form durumu çok iyi olan GALYALILAR ilk planda şans verilmesi gereken safkanlar.

Deneyimli aprantisiyle TAŞKESEN , startta fazla takılmazsa ORPHAN GIRL ve ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan EL BRUZ da şanslı olabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Jokeyi değişince son koşusunu kolay kazanan DORUYİĞİT koşunun net favorisidir.

Son yarışı olan KV-6 koşudaki dördüncülüğü çok iyi olan ve Arbedaş ile önde didişmezse iyi koşmasını beklediğim AGAH da ihmale gelmez.

 

 

3.KOŞU : 

Ankara kum pistinin uzun mesafelerdeki başarılı kısrağı ŞÜŞÜ bir beyaz bayrak-ayna yarışı daha yapabilir.

Mesafe tecrübesi az olsa da sınıf olarak yeterli LADY TULPAR favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

4.KOŞU : 

Sevdiği pist ve mesafede uygun rakipleri bulan TUMBUL ÇİÇEĞİ koşunun doğal favorisidir.

Pirsus ile didişmeden bekleme yarışı yapması muhtemel BİDANEM favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Tam aradığı jokeyi bulan BELALI TUMBUL da daha önce yarış kazandığı pist ve mesafede ihmale gelmez.

 

 

5.KOŞU : 

Pyramos gibi başarılı bir safkanın anneden kardeşi olan , ilk koşusunda çok kolay kazandıktan sonra katıldığı sert gruptaki son koşusunu hiç dikkate almadığım TİRİL TİRİL koşunun favorisidir.

Sert gruptaki son koşusunu dikkate almadığım kalite isim NYAH ve grup içinde bu mesafedeki en iyi dereceye sahip ŞANLITAY favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

6.KOŞU :

Bu pist ve mesafenin iyi atlarından birisi haline gelen BABA OKTAY koşunun doğal favorisidir.

Bu mesafede ilk kez start alacak olmasına karşın iyi koşacağını düşündüğüm kalite EXPACTANCY favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

7.KOŞU :

Hemen hemen her safkanın şansının yakın olduğu koşuda en mantıklısı HEPSİ yapmak gözüküyor.

 

 

8.KOŞU :

Yarış hayatında elde ettiği 3 biriniciliğin 2 tanesi kum pistte olan Karabiberim ‘in anneden kardeşi olması sebebiyle , ilk kez çıkacağı kum pistte de iyi koşmasını beklediğim KUMMA koşunun favorisidir.

Jokey değişikliğinin pozitif etkileyeceğini düşündüğüm ŞEF NURİ favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

9.KOŞU :

Ünlü Baba ve Titanic gibi ayağına çabuk safkanların ana-baba bir kardeşi olan NARTIN KILICI uygun rakipler yanında bir beyaz bayrak-ayna yarışı deneyebilir.

Son koşusunda Halis Karataş ile start alan , bu sefer artan form ve kondüsyonuyla iyi koşmasını beklediğim DYNAMITE POWER favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 3-2-1-7-5

2.Ayak : 5-3

3.Ayak : 2-3

4.Ayak : 3-4-5

5.Ayak : 6-2-3

6.Ayak : 3-1

Kupon Tutarı : 25 TL

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 3-4-5

2.Ayak : 6-2-3

3.Ayak : 3-1

4.Ayak : 1-2-3-4-5-6

5.Ayak : 4-5

6.Ayak : 9-5

Kupon Tutarı : 30 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin/ ziyaretçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize/ziyaretçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©