27.11.2020 İSTANBUL PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU :

Mesafe tecrübesi fazla olan CUMHURİYELİ ve form durumu gayet iyi olan BLUE RIBBON ilk planda değerlendirilmesi gereken safkanlar.

Müsait grubu bulan ZALDIR ve son koşusu ölçü olmayan LAMBUKA favorilere en ciddi rakip olacaklar.

 

 

2.KOŞU : 

İdmanlarında rakiplerine göre daha iyi dereceler sergileyen ve süper orijinleriyle dikkat çeken ÖZGEYEL ve DORLION ayırım yapılmadan şans verilebilecek taylar olarak dikkat çekiyor.

 

 

3.KOŞU : 

İlk kez sentetik piste çıkacak olmasına karşın bu grubun üzerinde gördüğüm SCEPTER ile son koşusunu bu pist ve mesafede kazanan , formda MOOGAVO ilk şansa sahip taylar.

Halis Karataş faktörüyle kalitesini sahaya yansıtabilecek ENDER MAN ve sert gruptaki son yarışını çok beğendiğim SPECIAL ONE da ihmale gelmeyecek taylar.

 

 

4.KOŞU : 

Starttan düzgün çıkarsa kazanabilecek forma sahip BİRDELLO ve yumuşak çim pistte Orhan Meker Handikapı’nı kazanmışlığı olan JACK SPARROW ayırımsız koşunun favorileridir.

Bu pist ve mesafedeki son koşusunda G2 koşup yakın ara beşincilik yapan TREVI FOUNTAIN ve formda kısraklar MY PERFECTION ile BUMERANG da ihmale gelmez.

 

 

5.KOŞU : 

10 Aylı aranın ardından 3 koşu gören ve sentetik pistteki son koşusunda Bay Emir’i geçerek güzel bir dördüncülük yapan GUSTAV tecrübeli jokeyiyle koşunun favorisidir.

Bu tip denk gruplarda başarılı koşan ALEMİN KRALI , form durumu günden güne iyiye giden Kaizbert yavrusu ÇELİKMAN ve sentetik pisti çok seven LOKUM OĞLU favoriye rakip olacaklar.

Ne zaman, nasıl koşacağı belli olmayan ŞAHİNŞEVKET de ihmale gelmez.

 

 

6.KOŞU :

Hayatının ilk koşusunda ağır çim pistte güzel bir dereceyle kazanan, Blaze To Win gibi şampiyon bir safkanın anneden kardeşi BLAZE TO VICTORY sentetik pistte yaptığı idmanlarında da mükemmel dereceler sergiliyor.Şampiyon adayı olabilecek bir tay olan BLAZE TO VICTORY ‘in kazanmasını bekliyorum.

BLAZE TO VICTORY BANKO.

 

 

7.KOŞU :

İdmanlarında rakiplerine göre daha iyi dereceler sergileyen ve hazır görünen RAMBAY ve GÜLYAPRAĞI ayırımsız dikkate alınması gereken taylar olarak göze çarpıyor.

 

 

8.KOŞU :

Kendi yaş grubu içerisinde ön plana çıkan safkanlardan BALALAYKA ve SÜRGÜNTAY koşunun doğal favorileridir.

Yarışı genelde gerilerde takip eden sprinter safkan SELİM ABİ , jokeyi düzlükte yol bulma problemi yaşamazsa tatlı bir sürpriz yapabilir.

 

 

9.KOŞU :

Kısa bir dinlenme döneminin ardından sevdiği sentetik piste geri dönen CHRİS BEY ve son katıldığı G2 koşusundaki dereceyi önemsemediğim YÜKSEL ABİ koşunun ortak favorileridir.

Son koşusunu kolay kazanırken gücünü gösteren KOCAPOLAT ve ilk koşusundaki görüntüsünü ve aksiyonlarını çok beğendiğim SANCAR da ihmale gelmeyecek taylar olarak dikkat çekiyor.

 

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 1-3-2-4

2.Ayak : 8-2

3.Ayak : 1-2-6-4

4.Ayak : 1-6-3-7-9

5.Ayak : 9-1-8-7-3

6.Ayak : 1 (BLAZE TO VICTORY)

Kupon Tutarı : 56 TL

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 1-6-3-7-9

2.Ayak : 9-1-8-7-3

3.Ayak : 1 (BLAZE TO VICTORY)

4.Ayak : 4-7

5.Ayak : 4-9-8

6.Ayak : 7-10-9-12

Kupon Tutarı : 42 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin/ ziyaretçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize/ziyaretçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©