27.12.2020 İSTANBUL PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

Bu aralar birçok şey üst üste geldi.Düzenli yazamıyorum ama fırsat buldukça da daha iyi konsantre olup yazıyorum.Bugün kolay gibi gözüken zor bir program var, herkese bol şanslar.

 

4.KOŞU : 

Son koşularında sert gruplarda fena koşmayan HEVA , bu sefer uygun grupta ağır kilosuna rağmen koşunun favorisidir.

Son koşusu fena olmayan SECRET EAGLE ve bu tip gruplarda her zaman dikkate alınması gereken kısraklar BONUS ve NİLGÜN SULTAN favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Mesafe biraz kısa gelebilecek olsa da güzel formuyla ARK ROYAL de ihmale gelmez.

 

 

5.KOŞU : 

Bu aralar çok formda olan Kaizbert yavrusu AYDEREAĞASI  ağır kilosuna rağmen sevdiği pist ve mesafede koşunun favorisidir.

Son koşusunu hiç dikkate almadığım Kaizbert torunu ARAPOVİC ve güzel formu devam eden, boş kilolu BİR ÖMÜR favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Son 5 koşusunda 2 tanesinde uzun mesafeli sentetik koşan ve bunların ikisini de kazanan LAZ OĞLUM , ağır kilo kaldırabilen bir safkan olan ATARDAMAR , bu pist ve mesafede 2.18.55 ile bu grup için iyi bir dereceye sahip olan DEMİRYILDIZ da koşuyu kazanabilecek güce sahip atlar olarak dikkat çekiyor.

 

 

6.KOŞU :

Kolay gözüken zor bir koşu…

G1 Byerley Türk Koşusu’nda az farklarla 3., 4., ve 5.kalan YAMANLAR BEYİ , POWERMAN ve ZAFER ATEŞİ ilk planda şans verilmesi gereken safkanlar.

Koşuyu forse etmesi muhtemel olup, son 800 ‘e kadar fazla sıkıştırılmadan gelirse bir beyaz bayrak-ayna daha yapabilecek DOĞA KANUNU ve bu pistte rakiplerinden hiç de aşağı kalan dereceleri olmayan ARTS MAN de koşunun sürprizini yapabilecek safkanlar olarak göze çarpıyor.

 

 

7.KOŞU :

Here To Fly gibi çok önemli bir safkanın ana-baba bir kardeşi ve Bedwulf’ün anneden kardeşi olan EGREGIOUS ROCK ilk koşusunda jokeyi kamçı vurmadan 15 boy farkla kazanırken kardeşlerine benzer, başarılı bir safkan olacağının işaretlerini vermişti.Sentetik pistteki çalışmalarında 1000 metreyi 60-61 sn civarında rahat koşan safkanın sertleşen rakiplerine rağmen kazanmasını bekliyorum.

EGREGIOUS ROCK BANKO.

 

 

8.KOŞU :

Koştukları yarışlarda yavaş yavaş yeni bir rekabet doğduğu izlenmi aldığım safkanlar DEMİRPERDE ve SÜRGÜNTAY , ideal pist ve mesafelerinde keyifli bir birincilik mücadelesi verecekler.

 

 

9.KOŞU :

Orijin olarak ilk kez çıkacağı çim piste çok yatkın görünen ve iç pistteki çalışmalarında da oldukça iyi dereceler sergileyen KARA VETAR ‘ın deneyimli rakiplerine rağmen kazanmasını bekliyorum.

KARA VETAR BANKO.

 

 

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 1-4-6-7-5

2.Ayak : 1-7-8-4-3-2

3.Ayak : 4-5-6-2-1

4.Ayak : 3 (EGREGIOUS ROCK)

5.Ayak : 4-6

6.Ayak : 3 (KARA VETAR)

Kupon Tutarı : 21 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin/ ziyaretçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize/ziyaretçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©