• 28 Kasım 2020 Cumartesi
  • Ankara

28.11.2020 ANKARA PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 Çıkan atlar sonrası saat 12.08 'de güncellenmiştir.

 

1.KOŞU :

Ankara progamnlarında, özellikle birbirine denk safkanların koşuları 1.Koşu olduğu zaman genelde sürpriz sonuçlar alınıyor.Bu yüzden HEPSİ yapmak en mantıklısı.

 

 

2.KOŞU : 

Kum pistteki son koşusunu az farkla 2.bitiren , Kaizbert yavrusu BİLİRKİŞİ ve form durumu iyi olan TUMBUL HÜSEYİN ilk planda değerlendirilmesi gereken taylar.

İlk defa çıkacağı kum pistte iyi koşabilecek, güzel orijinli, HANDASSA ve son koşusu fena olmayan GECE GÜNEŞİ favorilere rakip olacaklar.

Girayer gibi kum pistte başarılı sayılabilecek bir safkanın anneden kardeşi olan BERSEY koşunun sürprizini yapabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Son koşusunda bu yarıştaki bazı rakiplerinin gerisinde kalsa da , o yarıştaki pilotajı beğenmediğim ve gücüne güvendiğim CANSEKLAVİ 'nin kazanmasını bekliyorum.

CANSEKLAVİ BANKO.

 

 

4.KOŞU : 

Sıklet , binici , pist ve mesafe şartları lehine gözüken BABA ÇAĞLAR ve PERICLES ilk planda dikkate alınması gereken safkanlar.

 

 

5.KOŞU : 

Katıldıkları koşularda rakiplerine göre daha iyi performans sergileyen taylardan ATİK YILDIZ, DELİ OĞLAN , FIRATBABA ve ŞAH HANIM ayırım yapılmadan şans verilmesi gereken taylardır.

 

 

6.KOŞU :

Ters mesafede ve çm pistte katıldığı G1 koşudaki beşinciliği çok iyi olan AKYAKA , son yarışında da binen jokeyi Sadettin Boyraz ile bu kez kazanabilir.

Bu pist ve mesafeye bayılan, özellikle pisti ıslak bulursa çok başarılı olabilecek OĞUZBOYLU favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

7.KOŞU :

Form durumu çok iyi olan ve müsait grubu bulan KOCAALP koşunun doğal favorisidir.

Son kazanadığı koşunun derecesi itibariyle bu grubu da geçebilecek güce sahip olduğunu düşündüğüm REGARDLESS favoriye ciddi rakip olacaktır.

 

 

8.KOŞU :

Farklı sınıflarıyla EL NINO koşunun favorisidir.

Son koşusunda G1 ikincili yapan BABA HANCI ve aynı koşunun üçüncüsü VICTOR WOLLES da tecrübeli jokeyleriyle ihmale gelmez.

Starttan düzgün çıkarsa MOURINHO da etkili olabilir.

 

9.KOŞU :

Bu pist ve benzer mesafede, 2 yarış önce G2 üçüncülüğü yapan SİLVERTAY koşunun favorisidir.

Bu pist ve mesafedeki son koşusunu az farkla kaybeden, formda Kaizbert yavrusu UNZEN de ihmale gelmez.

 

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 1-2-3-4-5-6-7

2.Ayak : 2-5-3-9-1

3.Ayak : 1 (CANSEKLAVİ)

4.Ayak : 3-4

5.Ayak : 2-4-7-10

6.Ayak : 7-5

Kupon Tutarı : 39 TL

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 3-4

2.Ayak : 2-4-7-10

3.Ayak : 7-5

4.Ayak : 1-3

5.Ayak : 3-1-4-5

6.Ayak : 5-2

Kupon Tutarı : 17 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin/ ziyaretçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize/ziyaretçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©