İKRAMİYE TUTARI: 85 TL

 

15.09.2020 ANKARA PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Bu aralar çok formda olan BOUJEE ve son koşusunda 30 mt startta kaldığı için başarısız olan AMBUSHER koşunun ortak favorileridir.

Son koşusunda starttan hiç çıkmadığı için derecesiz kalan, düzgün çıkış yaparsa bu grubu geçebilecek WANWISA ve bu aralar yarış kollayan AZRA GIRL  favoırilere en ciddi rakipler olacaktır.

Geniş Kupon sahipleri için hç düşünmeden HEPSİ yapabilecekleri bir koşu.

 

 

2.KOŞU : 

‘Takip Atlarımız’ dan birisi olan LADY VENÜS , sert rakipler arasında start aldığı ilk yarışında son 300’e kadar önde gelmişti.Artan form ve kondüsyonuyla bu sefer kazanabilir; koşunun favorisidir.

İlk koşusunu kolay kazanan EFELERİN EFESİ favoriye en ciddi rakip olacaktır.

İlk koşusunu kazanan güzel orijinli MISS PETAY de ihmale gelmez.

 

 

3.KOŞU : 

Son koşusunu hemen hemen aynı kilo farklarıyla, benzer rakipleri geçerek kazanan CAVADOROSSI koşunun favorisidir.

Son 2 yarışını da çok beğendiğim ve uygun grubu bulan PRENSES GOLDA ve gördüğü yarışlarla artık kazanacak forma erişen KALKANDERELİ favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Geniş Kuponlara , form durumu fena olmayan SPIRIT OF THE SKY da yazılabilir.

 

 

4.KOŞU : 

Budakhan ve Mira Mira gibi çok başarılı safkanların ana-baba bir kardeşi olan ATARDAMAR ‘ın kum pistte ve uygun rakipler yanında kazanmasını bekliyorum.

ATARDAMAR BANKO.

 

 

5.KOŞU : 

İdmanlarında rakiplerine göre farklı dereceler sergileyen taylardan,Proxy'nin anneden kardeşi CITRONELLA , RUN FOR PEAK , Tancanbey'in anneden kardeşi MILOCHKA ve  çim pistte iyi koşan yavrular veren Luxor tayı SKYLINE ilk şans verilmesi gereken taylar.

Geniş Kuponlar için , idman dereceleri arasında önemli farklar olmadığından HEPSİ yapılması isabetli olacak bir koşu.

 

 

6.KOŞU :

G2 Nene Hatun Koşusu’ndaki derecesini hiç dikkate almadığım, bu sefer uygun grupta ve sevdiği uzun mesafede start alan AYÇİÇEĞİ kazanabilir.

Bu aralar çok formda olan HUNTING ve RISING SORY favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

 

 

7.KOŞU :

Son katıldığı G2 ve KV-6 yarışlarda aldığı dereceleri hiç dikkate almadığım, sınıf olarak bu rakiplerin üzerinde gördüğüm DÖRTNALBEYİ koşunun favorisidir.

Form durumu çok iyi olan Kaizbert yavrusu ORHUNKAAN favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

8.KOŞU :

Geçen sene bu pist ve benzer mesafede , Sürgüntay ve Anayurt ‘u geçerek G2 kazanmış olan DEMİRPERDE ‘nin uygun rakipler yanında kazanmasını bekliyorum.,

DEMİRPERDE BANKO.

 

 

9.KOŞU :

Birbirlerini geçerek neredeyse sırayla kazanan safkanların yarışında en garanti yol HEPSİ yapmak.

 

 

10.KOŞU :

İdmanlarında rakiplerine göre farklı dereceler sergileyen taylardan,  AGASSI , SHE IS THE SHOW ve EL COMPADRE ilk planda şans verilmesi gereken taylar.

Geniş Kuponlara , BREAK THE CHAIN , CASTLE RISING ve ASENAT da yazılabilir.

 

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 1-2-3-5    / 6-7-4

2.Ayak : 6-1-2

3.Ayak : 1-8-7    / 5

4.Ayak : 2 (ATARDAMAR)

5.Ayak : 7-5-8-6    / 1-2-3-4-9

6.Ayak : 1-2-4

Ekonomik Kupon : 30 TL

İkramiye                : 55 TL

Geniş Kupon        : 158 TL

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 7-5-8-6    / 1-2-3-4-9

2.Ayak : 1-2-4

3.Ayak : 2-3

4.Ayak : 4 (DEMİRPERDE)

5.Ayak : 1-2-3-4-5

6.Ayak : 1-10-   / 2-3-8

Ekonomik Kupon : 25 TL (2 Misli)

İkramiye                : 30 TL

Geniş Kupon        : 113 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©