• 26 Ekim 2019 Cumartesi
  • Ankara

İKRAMİYE TUTARI: 590 TL

 

 

26.10.2019 ANKARA PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN KOŞULARI ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

4.KOŞU : 

Adana 'da start aldığı yarışta son 200' de birincilik mücadelesinin içindeyken devrilip derecesiz kalan İNANLIM eğer bir sağlık problemi yoksa koşunun favorisidir.

Kariyerinde bu tip denk rakiplerle start aldığı koşularda genelde başarılı olan ÖZPAR favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara , mesafe kendisi için kısa olsa da bu grupta etkili olabilecek İDEALİST , formda ÖZREİS ve kalitesiyle BUDUNALP de yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Kalitesine ve güzel formuna rağmen çim pistte start aldığı son yarışlarında hep sert rakiplere toslayan HAFOCAN ve son koşusunda -aynı Hafocan gibi- sert rakiplere toslayıp yakın ara dördüncülük yapan SPIRIT OF THE SKY koşunun ortak favorileridir.

Son koşusunda 2 boy startta kalıp güzel bir üçüncülük yapan LAS CHICAS , bu pist ve mesafede iyi bir dereceye sahip ICONIC ve form durumu gayet iyi olan Pivotal torunu CARNATION da kuponlarda bulunmalıdır.

Sürpriz kokan bu koşuda Geniş Kupon sahipleri HEPSİ yapabilirler.

 

 

6.KOŞU : 

Stiline göre biraz uzun sayılabilecek mesafeye rağmen , geçen sene de bu koşuyu kazandığı unutulmaması gereken şampiyon GOOD CURRY koşunun favorisidir.

Her pist ve mesafede başarılı koşan karekter timsali 'Demir At'  SHARPA güzel formuyla favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Mükemmel form durumlarıyla dikkat çeken ROYAL AVŞAR ve ÖMER IN MY HEART da bu koşuyu kazanabilecek güce sahip atlar.

Geniş kupon sahipleri , kum pistin başarılı safkanı KING SERKAN , son koşusuna anlam veremediğim HOT CHOCALATE ve bomba olarak KING OF THE SUN da yazabilirler.

 

 

7.KOŞU : 

Bu pist ve mesafenin etkili tayı FIRE OF WORLD , rakipler zorlaşmış olsa da birincilikler serisine yenisini ekleyebilir.

Son koşusunda elde ettiği derece itibariyle bu rakiplerini de geçebilecek TRİLYA favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Kum pist performansı bilinmiyor olsa da kalitesiyle Offlee Wild tayı HASANET de dikkate alınmalıdır.

Geniş kuponlara, kum pistteki performansı iyi olan CONTENDER da yazılabilir.

 

 

8.KOŞU : 

Geçen sene A2 Şerife Bacı Koşusu olarak koşulurken bu sene A2 Eskişehir Sanayi Odası olarak adı değiştirilen koşuyu geçen sene FLASHING GIRL kazanmıştı.Benzer bir yarış planlamasıyla bu koşuya gelen FLASHING GIRL 'ün bir kez daha kazanıp ikide iki yapmasını bekliyorum.

FLASHING GIRL BANKO.

 

 

9.KOŞU : 

TJK Başkanı Serdal Adalı'nın tayı iken son koşusu öncesi sahip değiştiren AMBUSHER herhalde bulabileceği en uygun Maiden grubu bulmuş.Bu yarışı da kazanamazsa bir daha Maiden 'dan zor çıkar.

AMBUSHER BANKO.

 

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 4-5    / 7-6-8

2.AYAK : 4-12-7-5-3    / 1-2-6-8-9-10-11

3.AYAK : 1-6-5-4    / 3-2-9

4.AYAK : 2-5-3    / 1

5.AYAK : 1 (FLASHING GIRL)

6.AYAK : 1 (AMBUSHER)

Ekonomik Kupon : 8 TL

Geniş Kupon         : 117 TL

İkramiye                 : 590 TL