04.10.2019 BURSA PROGRAMI

ALTILI GANYAN KOŞULARI ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

3.KOŞU : 

1800 mt çim pistteki son yarışını kolay kazanan EYÜPŞAH ve 2200 mt çim pistteki son yarışını kolay kazanan JOURNALİST koşunun ortak favorileridir.

Farklı sınıfıyla APOPHIS favorilere en ciddi rakip olacaktır.

 

 

4.KOŞU : 

Hayatının ilk yarışında güzel bir ikincilik elde eden SER KUMRU ve sert gruptaki son yarışı gayet iyi olan GÜVENİLİR SULTAN koşunun ortak favorileridir.

Hayatının ilk koşusunda ardından güzel bir ikincilik yapan, 3 aylık aranın ardından koştuğu yarışta 6.olmasına rağmen fena koşmayan KUPACI favorilere en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, Batyskaf torunu BERSUN ATEŞİ ve çim piste çıktığı ilk koşusunda 6.olmasına rağmen yarışı tatminkar olan HIZLIOYUNCU da yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Uzun mesafeli çim pist yarışlarını seven ve birbirini geçebilecek güce sahip SARAY CARİYESİ , ŞERİFE ABLA , ZORMÜZEYYEN , BONJOUR EL SAMAWI , ISLAH , ÖZDOĞA ve GÜLBENLİ fazla yoruma gerek olmadan kuponlara yazılması gereken kısraklar.

 

 

6.KOŞU : 

Son koşusunda Gizmo gibi klas bir tayı geçen, son 4 koşusunu da KV koşularda geçiren ve 2 tanesini kazanan POYRAZYELİ(Koşmaz) , hayatının ilk koşusunu kazandığı Bursa pistinde, formda ekürisiyle çok şanslıdır.

POYRAZYELİ BANKO.

Geniş kuponlara, bu aralar form durumunda bariz artış olan SPARTAKÜS de yazılabilir.

 

 

 

7.KOŞU : 

İki koşu önce bu pistte KV-8 koşu kazanmış olan DORTMUNT , ağır kilosuna rağmen koşunun favorisidir.

Son koşusunda KV-6 yarışta güzel bir dördüncülük yapan , kendisini tam anlamıyla bulduğu zaman çok etkili koşabilecek bir yarış atı olabilecek , sahibinin soyadını taşıyan ÖZYENER favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Haziran ayında Ankara çim pistinde 1400 mt mesafede start aldığı yarışta Luminescense-Wind Blast-Jacobin arkasında yakın ara dördüncülük yapan WORLD FAST verdiği kısa aradan sonra dinçlik yarışı yapabilir, kuponlarda bulunmalıdır.

 

 

8.KOŞU : 

Son koşusunda atın üzerinde neredeyse hiçbirşey yapmayan jokeyinin tavrını hiç anlamadığım (veya anlamamazlıktan geldiğim!) bu sefer kısalan mesafe de lehine olan ve bir beyaz bayrak ayna yarışı yapabilecek TENDA HANIM kazanmak isterse çok şanslı olacaktır.

TENDA HANIM BANKO.

Geniş kuponlara, İstanbul'daki son yarışı parlak AYNİRA ve yakın ara beşinciliği fena olmayan ATEŞ KARINCA da yazılabilir.

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 2-7-4

2.AYAK : 14-6-9    / 2-7

3.AYAK : 1-7-6-8-5-2-11

4.AYAK : 2 (POYRAZYELİ)    / 6

5.AYAK : 1-6-5

6.AYAK : 15 (TENDA HANIM)    / 5-4

Ekonomik Kupon : 13 TL

Geniş Kupon         : 117 TL

İkramiye                 : 1.567 TL