İKRAMİYE TUTARI: 50 TL

 

09.09.2020 İSTANBUL PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Bu pist ve mesafede yarım boy farkla 2.kaldığı son yarışı gayet iyi olan BAYPATRON ve sentetik pistte de iyi koşabilecek ARİFÇO ilk planda şans verilmesi gereken safkanlar.

Uzun mesafede de bir beyaz bayrak-ayna yapabilecek ARDABEY ile sevdiği pist ve mesafe start alacak  BÜYÜK ATLI da bu koşuyu kazanabilecek safkanlar.

Geniş Kuponlara , bu aralar çok formda olan ve Onur Yıldız ile bir sürpriz yapabilecek BADİNHAN da yazılabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Ankara çim pistinde, 8,5 boy farkla ve kolay kazandığı yarışı çok beğendiğim YALÇINKIZ , sentetik pistte de iyi koşabileceğini gösteren orijiniyle dikkat çekiyor.Kendisi için Ankara'dan gelen jokeyiyle kazanmasını bekliyorum. 

YALÇINKIZ BANKO.

Geniş Kuponlara , sentetik pistte start aldığı 4 koşudan 2 tanesini kazanan NESLİNAZ da yazılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

G1 Erkek Tay Deneme Koşusu dördüncüsü olup sentetik pistte Full Throttle’u geçip KV-8 kazanmışlığı olan ALİHAN koşunun favorisidir.

Son koşusunda G1 ikinciliği yapan ve yarışa erken adapte olursa etkili sprintiyle kazanabilecek DELİ TAHİR favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Sadettin Boyraz bindiği için bu sefer yarışı forse edeceğini düşündüğüm, Alihan’dan koşunun liderliğini alabilirse bir beyaz bayrak ayna yapabilecek forma sahip HASANET de ihmale gelmez.

 

 

4.KOŞU : 

Bu aralar çok formda olan Kaizbert yavruları TAÇSIZ KRAL , MAVRA , SELÇUKLUBEYİ ve DÖVER koşunun ortak favorileridir.

Son yarışları etkisiz olsa da daha önce bu gruba üstünlük sağlamış olan GERGİN ve bomboş kilosuyla DALOĞLU da ihmale gelmez.

Geniş Kuponlar için, neredeyse sırayla kazanan Arap atlarının koşusunda en mantıklısı HEPSİ yapmak.

 

 

5.KOŞU : 

Bu pist ve mesafede start aldığı bir önceki koşusunda Lex Tallionis gibi bu aralar çok formda olan bir ata boyun farkıyla geçilip 2.kalan MAICON uygun grupta bu kez kazanabilir; koşunun favorisidir.

8 Aylık aranın ardından 2 koşu gören ve bu sefer müsait grubu bulan SEMERKANT , geçen sene ağır kiloyla katıldığı koşularda başarılı olarak ağır kilo kaldırabilen bir safkan olduğunu da göstermişti.Favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

6.KOŞU :

Ankara çim pistinde ortaya koyduğu performans ve yarış dereceleri itibariyle bu rakiplerini geçebilecek görünen İREMSU koşunun favorisidir.

Uzun ara sonrası yarış gören kalite safkanlar KENOBİ ve JIMINY CRICKET favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Geniş Kuponlara , 1 yıllık aranın ardından 2 yarış gören BAYEZİD de yazılabilir.

 

 

7.KOŞU :

Geçen sene Kasım ayında start aldığı sentetik pistteki tek yarışında benzer grubu geride bırakan PERİ LİNA güzel formuyla bir kez daha kazanabilir.

PERİ LİNA BANKO.

Geniş Kuponlara , geçen sene bu pist ve mesafede G2 kazanmış olan MISS HELİN de yazılabilir.

 

 

8.KOŞU :

6 Aylık aranın ardından 2 yarış gören SUNGURLU , ilk kez çıkacağı sentetik pist uyum sağlayabilirse bu yarışı kazanabilir.

Ankara’daki son koşusunu pek dikkate almadığım, arka arkaya 2 kez beyaz bayrak ayna yaptığı yarışlarda ortaya koyduğu performansı sergileyebilirse bir kez daha kazanabilecek Kaizbert yavrusu KIŞ MASALI da bir beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir.

Geçen sene Ekim ayında start aldığı sentetik pistteki tek koşusunda , bu mesafede Kral Onur ve Romanolur gibi güçlü atları geçen ÇİVİCİ de ihmale gelmez.

Kocaeli pistindeki son koşusunu hiç dikkate almadığım, sentetik pisti seven CANDANBEY de sigorta kontenjanından yazılabilir.

 

 

9.KOŞU :

Bu pist ve mesafede rakiplerine göre minimum 1 sn derece avantajı olan HUMASULTAN bu kez ikincilikler serisine son verip Maiden’dan çıkabilir.

Sert Maiden grupta gayet güzel bir ikincilik elde eden LAETITA favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Favori çıktığı ilk koşusunda beklentilerin biraz altında kalsa da Mandarin ve Petrocelli gibi başarılı safkanların ana-baba bir kardeşi olması sebebiyle yarış hayatı başarılı geçmeye namzet İLLÜZYON  da ihmale gelmez.

 

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 1-2-3-4    / 7

2.Ayak : 7 (YALÇINKIZ)    / 1

3.Ayak : 2-4-5 

4.Ayak : 9-3-6-4-2-8    / 1-5-7

5.Ayak : 2-4

6.Ayak : 1-6-5    / 4

Ekonomik Kupon : 30 TL

Geniş Kupon        : 151 TL

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 9-3-6-4-2-8    / 1-5-7

2.Ayak : 2-4

3.Ayak : 1-6-5    / 4

4.Ayak : 4 (PERİ LİNA)    / 3

5.Ayak : 2-4-1-3

6.Ayak : 5-8-7

Ekonomik Kupon : 30 TL

İkramiye                : 50 TL

Geniş Kupon        : 120 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©