01.11.2020 İSTANBUL PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU :

Dişine göre rakipleri bulan HİLALEDA ve ULUBATUR ‘dan hangisi kaçabilire bir beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir.

Form durumu fena olmayan AKKULA da etkili düzlük sprintiyle koşuyu kazanabilecek güce sahip bir safkan.

 

 

2.KOŞU : 

Şampiyon Blaze To Win’in anneden kardeşi olup, idmanlarında güzel dereceler sergileyen BLAZE TO WIN koşunun favorisidir.

Yine idman deceleri gayet iyi olan BROWN PILOT favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

3.KOŞU : 

Ağır kilo kaldırabilen bir tay olan ROMOLO ve form durumu gayet iyi olan, İstanbul çim pistini de seven HEART OF THE KING ilk planda şans verilmesi gereken safkanlar.

 

 

4.KOŞU : 

Bu pist ve mesafedeki son yarışını kolay kazanan LE GOR koşunun favorisidir.

3 Aylık aranın ardından sert grupta yakın ara üçüncülük yapan SALAZAR ve yarış dereceleri itibariyle bu rakipleri geçebilecek gözüken BYE BYE LULLABY favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Bu aralar çok formda olan DIRECT WIN ve Danyal Kaya ile start aldığı 2 yarışta da ilk 2 sıradan düşmeyen WHITE NOBLE koşunun sürprizini yapabilecek kısraklar.

 

 

5.KOŞU : 

4 Aylık aranın ardından katıldığı koşuda , yarışın başında yüksek tempolara çıkınca sonlarda dağılan SNOWWALTZ , artan form ve kondüsyonuyla koşunun favorisidir.

Sert gruplardaki yarışları sonrası uygun grubu bulan RIVER LIFE , formda LIVE THE MOMENT ve kazandığı koşuyu çok beğendiğim SENARA ACERO favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

 

 

6.KOŞU :

Gününde olduğu zaman rakip tanımayan SÜLÜNBİKE ‘nin güzel form durumuyla bu rakiplerini geçebileceğini düşünüğyorum.

SÜLÜNBİKE BANKO.

 

 

7.KOŞU :

Önde istediği tempoyu kurabilirse bir beyaz bayrak-ayna yapabilecek ÇAKALINOĞLU koşunun favorisidir.

Bu tip baş altı gruplarda her zaman etkili olabilecek FULL THROTTLE favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Bu sefer aradığı çim pisti bulan KING CHA CHA koşunun sürprizini yapabilir.

 

 

8.KOŞU :

İdmanlarında rakiplerine göre daha iyi derceler yapan ve daha hazır gözüken taylardan , Red Tornado ‘nun anneden kardeşi olan BIG GUNS , Twinsea gibi başarılı bir ksrağın ilk yavrusu KRAL ÖMER ve sahibiyle start alacak olan  WE WILL ROCK YOU ilk planda şans verilmesi gereken isimler.

 

 

9.KOŞU :

Sevdikleri pist ve mesafede start alacak olup, bugün çok uygun şartları bulan BİTLİS İNCİSİ ve MY TROUBLED ilk planda şans verilmesi gereken isimler.

 

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 4-5-1

2.Ayak : 3-4

3.Ayak : 1-3

4.Ayak : 8-2-7-5-9

5.Ayak : 10-3-2-4

6.Ayak : 1 (SÜLÜNBİKE)

Kupon Tutarı 16 TL

İkramiye         : 157 TL

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 8-2-7-5-9

2.Ayak : 10-3-2-4

3.Ayak : 1 (SÜLÜNBİKE)

4.Ayak : 2-3-4

5.Ayak : 1-5-7

6.Ayak : 8-10

Kupon Tutarı : 25 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©