İKRAMİYE TUTARI: 1045 TL

 

 

18.03.2020 İSTANBUL PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 1 (ALAŞAH)    / 7-2-4

Son koşusunu tekrarlayabilirse ALAŞAH bu kez Maiden 'dan çıkabilir.

Farklı oyun çeşitleri için LATİN ÇİÇEĞİ , idmanları fena olmayan ASPURÇE ve DEFNECİĞİM 'i önerebilirim.

 

 

2.KOŞU : 2-4

Her ikisi de 'İstanbul Takip Atlarımız' dan olan BABA İSMAİL ve YAĞIZKAAN arasındaki mücadelenin kazanan safkanı belirlemesini bekliyorum.

 

 

3.KOŞU : 

Kalite olarak bu grubun üzerinde olan KING ARTHUR  ağır kilosuna rağmen koşunun favorisidir.

Justice For All ve Teen Spirit gibi çok sert rakiplerin arkasında üçüncü olduğu son koşusunu çok beğendiğim SURPLUS ve sentetik pisti seven Lion Heart yavrusu THE LAST LION bu ayağın sigortaları olabilirler.

Geniş kuponlara, yaklaşık 4 aydır start almıyor olsa da kalitesiyle etkili olabilecek SECRET EAGLE da yazılabilir.

 

 

4.KOŞU : 

Beraber katıldıkları son koşularını yakın ara 3.ve 5.bitiren kısraklardan , Dalicim'in anneden kardeşi ESİLASU ve KOLEJ GÜZELİ koşunun ortak favorileridir.

Bursa'daki son yarışı fena olmayan , bir önceki yarışında yukarıda saydığım kısrakların arkasında 6.olurken , o gün için 2,5 aylık aradan gelip start aldığı ve starttan da 4 boy geç çıktığı unutulmaması gereken ÖZÜMASYA da dikkate alınmalıdır.

İyi bir kan hattından gelen Turbo yavruları LUNA DANCER ve YELDEMİR (Yeltay'ın anneden kardeşi) ile bugün bir sürpriz yapabilecek , Hira'nın anneden kardeşi SARİDUZ da ihmale gelmez.

Geniş Kupon sahiplerinin HEPSİ yaparak rahat izlemesi gereken bir koşu.

 

 

5.KOŞU : 

3,5 Aylık aranın ardından 2 yarış gören , sentetik pistte ve uzun mesafede iyi koşan ALWAYS PERFECT koşunun favorisidir.

Bu pist ve mesafede 2.olduğu son yarışı fena olmayan, Halis Karataş'ın muhtemelel kazanmak için yine santim santim bineceği  KASALİNA ve en sevdiği mesafede start alacak kalite ŞEKERHANIM favoriye en ciddi rakip olacaklar.

Geçen sene bu pist ve mesafede güzel bir ikincilik yapmış olan BLANCHARD da ihmale gelmez.

Geniş Kupon sahipleri HEPSİ yaparak rahat bir koşu izleyebilirler.

 

 

6.KOŞU :

Invincible Girl ve Emperor Sion gibi sıra dışı safkanların anneden kardeşi ve yarışçılığımızda iz bırakan Dame De Sion gibi süper bir kısrağın yavrusu QUEEN OF FIRE yaklaşık 3 aydır koşmuyor olsa da kısa-uzun iyi dereceli idmanlarla bu yarışa çok iyi hazırlandı.Kazanmasını bekliyorum.

2 Aylık aranın ardından katıldığı koşudaki derecesini hiç dikkate almadığım, Blaze To Win ve Tribute To Joss'un anneden kardeşi olup, uzun mesafede etkili koşmasını beklediğim SHE IS THE ONE favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş Kupon sahipleri idmanlarında güzel dereceler yapan Duquan 'ın anneden kardeşi DIFFERENTE ve uzun mesafe tecrübesi olan bir diğer Kurtel Ekürisi safkanı FREE YOUR HEART  da yazılabilir.

 

 

7.KOŞU : 

Son koşusunu hiç dikkate almadığım, bir önceki koşusunda bu pist ve mesafede 62,5 kg sıkletle 1.24.33 gibi iyi bir derece yapıp kazanan GOLDEN PASS koşunun doğal favorisidir.

'İstanbul Takip Atlarımız' dan birisi olan ve yorum detayını ilgili sayfamızda okuyabileceğiniz AZMANTOR favorinin en ciddi rakibidir.

 

 

8.KOŞU : 

Bu sefer usta jokeyi de üstüne alan ve sabırlı bekleme yaptığı zaman çok iyi koşan BEKİR 'in daha önce geride bıraktığı grupta bir kez daha kazanması normal sonuç olacaktır.

BEKİR BANKO.

 

 

 

18.03.2020 İSTANBUL PROGRAMI

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 1-8-5    / 2

2.AYAK : 3-5-7-6-10    / 1-2-4-8-9

3.AYAK : 6-7-2-1    / 5-3-4

4.AYAK : 5-1    / 6-2

5.AYAK : 5-4

6.AYAK : 6 (BEKİR)

Ekonomik Kupon : 16 TL

Geniş Kupon        : 156 TL

İkramiye                : 1.045 TL