• 16 Aralık 2018 Pazar
  • İzmir

İKRAMİYE TUTARI: 5620 TL

 

 

16.12.2018 İZMİR PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 1-6

Sevdiği piste geri dönen AĞAPERSEN ile formunu bulan ve önemli kilo avantajlı YÜCELİR arasındaki mücadele muhtemelen kazananı belirleyecektir.

 

 

2.KOŞU : 

Sınıf olarak bu gruptan farklı olduğunu düşündüğüm GÜNGÖRAĞA ve TEKİNER koşunun ortak favorileridir.

Son koşusunda Güngörağa'nın 1 boy arkasında ikinci oluken kilo kiloya koşan ancak bu sefer yaklaşık 8,5 kg  avantajla ve daha başarılı olan D.Palaur ile start alacak CATCH MONEY ihmal edilmemelidir.

Sert tempoda seyredecek koşuda sonlarda sert sprint yapabilecek BÜTÜNAY ve GOBEN de ihmal edilmemelidir.

 

 

3.KOŞU : 

Sert gruptaki son yarışı başarılı olan kalite tay  MOUNT MONET ilk şansa sahiptir.

Uzun süredir düzenli idmanlarla bu koşuyu hedef yapan ŞAHİNTER ve son koşusundaki Kapalı Gözlük takısına ilave olarak Kulaklık takacak kalite tay GHOST FLY favorinin en ciddi rakipleridir.

Yarış hayatının ilk koşusunda oldukça iyi izlenim bırakan REAL KING de ihmale gelmez.

Geniş kuponlara, Kurtel ekürisinin kaliteli tayı ve bu sefer Dil Bağı takacak POWER BY FIRE ve patlama yapabilecek potansiyele sahip, Sir Patrick'in anneden kardeşi RED WINNER yazılabilir.

 

 

4.KOŞU : 

9 Aylık ara sonrası gördüğü 2 yarışla form tutan BÜYÜK BABA ve bu pistte her zaman kalbur üstü yarışlara imza atan MIZZEN OF TURKEY koşunun ortak favorileridir.

Her zaman belli standartta yarışlar yapabilen ve bu anlamda istikrarlı sayılabilecek, bekleyerek de koşmaya alışan YOUNG BOND ve bu grupta her zaman kazanabilecek kalitede olan SİDELİ de ihmal edilmemelidir.

Geniş kuponlara, koşuyu forse edecek ve hangisi önde boş kalırsa bitirebilecek GARAVAS ve POWER KING ile sonlarda sert gelebilecek hafif kilolu CRASSUS da yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Bursa'da tabela dışında kaldığı son koşusuna göre bu sefer daha hazır gireceği koşuda, start çıkışıyla birlikte alacağı liderliği fotoya geçene kadar bırakmayacağını düşündüğüm CAN DADAŞ çok şanslıdır.

CAN DADAŞ BANKO.

 

 

6.KOŞU : 

Son yarışında 'Tam yarışı kazandım' derken geriden çok kuvvetli gelen Eldorado'ya son anda baş farkıyla geçilen ve bu koşuda çok iyi bir tay izlenimi veren HASAN EFE aynı yarışını yapabilirse kazanması gerekir.

HASAN EFE BANKO.

Geniş kuponlara, grubun en tecrübeli safkanı LAST NUMBER ve 4 aylık aranın ardından ilk yarışına çıkacak olsa da idmanları iyi olan CELAL BABA yazılabilir.

 

 

7.KOŞU : 

Son kazandığı yarıştaki görüntüsü itibariyle bu tip gruplara kolay kolay geçilmeyecek görüntüsü veren POMALİN yine çok şanslıdır.

POMALİN BANKO.

 

 

 

16.12.2018 İZMİR PROGRAMI

ALTILI GANYAN ŞABLONU

 

1.AYAK : 1-7-10-5-9

2.AYAK : 6-10-3-8   / 7-9

3.AYAK : 3-1-7-2   / 5-6-4

4.AYAK : 1 (CAN DADAŞ)

5.AYAK : 4 (HASAN EFE)   / 7-2

6.AYAK : 7 (POMALİN)

Ekonomik Kupon : 5 TL

Geniş Kupon         : 44 TL

İkramiye                 : 5.620 TL