TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 3 (ROBİN SON)

Son koşusuna pek anlam veremediğim, mesafenin 200 mt kısalması lehine olacak ROBİN SON 'ın kazanmasını bekliyorum.

 

 

2.KOŞU : 4 (INNOVATION)

Özcan Yıldırım ile katıldığı 3 koşuda 2 kez kazanan ve 1 kez de 4.olan INNOVATION 'ın , sevdiği pist ve mesafede, startla beraber yüksek tempoda kaçıp arka grubu uzun sprint yapmaya zorlayarak kazanmasını bekliyorum.

 

 

3.KOŞU : 

Çim pistte geçen sene KV-8 ikinciliği olan ve form durumu gayet iyi olan MR.NOBODY ve 2 yaşlılığında çim pistte 3 kez start alıp 2 kez kazanan STARRY NIGHT koşunun ortak favorileridir.

Son iki beşinciliği dahi fena olmayan , çim pistte bir tık daha iyi koşan MESTAN EFE ve çim pisti seven kalite tay KING PINTO da ihmale gelmez.

 

 

4.KOŞU : 

Form ve performans olarak rakiplerinden farklı olan , artık kazanma vaktinin geldiğini düşündüğüm taylar TAKE MY HEART ve PİRŞAKİR ilk planda şans verilmesi gereken taylar.

Startta fazla takılmazsa NAME OF THE ROSE ve Lion Heart yavrusu SNOW HOUND da bu koşuyu kazanabilecek forma sahip taylar olarak gözüküyor.

 

 

5.KOŞU : 

Yarış kazanabilecek forma ve kondüsyona ulaşan KIZILHAN , bilinen inatçılığıyla son metrelere kadar direnip bir beyaz bayrak ayna yapabilir.

Formda safkanlar SARAYBOSNA ve ÖZERDİNÇ favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Zaman zaman bu tip gruplarda dahi çok etkili koşabilen BEYAZ KULE de ihmale gelmez.

 

 

6.KOŞU :

Sevdikleri pist ve mesafede start alacak safkanlar  ROMEO ve BİLDENHAN üstün süratleriyle birincilik mücadelesi yapabilirler. Bu mesafede, bu 2 safkanın yeterli olabileceğini düşünüyorum.

 

 

7.KOŞU : 

Form ve performans olarak rakiplerinin bir adım önünde gördüğüm özellikle galobunda sergilediği 1000 / 1.04,5 R derecesi ilgi çekici olan CITRON 'un kazanmasını bekliyorum.

CITRON BANKO.

Favoti safkandan istediğimiz performans gelmezse devreye girebilecek AMARANTHE , DRINA , MISS COCO ve UPPER LIP FACE Geniş Kupon sahiplerinin yüzünü güldürebilir.

 

 

8.KOŞU : 

Son ikinciliği gayet iyi olan ve yeniden güzel bir form yakalayan HASANEFE , uygun grupta sevdiği tarzda teşvik seven sert jokeyle çok şanslıdır.

HASANEFE BANKO.

Geniş kupon sahipleri son 2 yarışını da beğendiğim MY LITTLE KNIGHT 'ı da ihmal etmemeliler.

 

 

06.03.2020 İZMİR PROGRAMI

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 1-3-6-7

2.AYAK : 8-6-4-7

3.AYAK : 2-7-6-8

4.AYAK : 1-2

5.AYAK : 2 (CITRON)    / 1-3-4-8

6.AYAK : 4 (HASANEFE)    / 5

Ekonomik Kupon : 9 TL

Geniş Kupon        : 90 TL

İkramiye               : 1.147 TL