08.09.2020 KOCAELİ PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Kocaeli pistini seven ve tam mesafesinde start alacak olan RIO BLONDIE koşunun favorisidir.

Kocaeli pistinde start aldığı tek koşuda üçüncülüğü olan , formda kısrak DE FEMME ve mesafe biraz kısa gelebilecek olsa da kalitesiyle SMART DIAMOND favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Geniş Kuponlara , ‘Kocaeli Takip Atlarımız’ dan birisi olan ve kısa mesafeleri seven FEARLESS GIRL ve tam mesafesinde start alacak BOLT GIRL de yazılabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Sert gruplardaki yarışları sonrası bu sefer uygun grubu bulan ZDRAVETS ve ‘Kocaeli Takip Atlarımız’ dan birisi olan,sentetik pistteki son koşusunu hiç dikkate almadığım CATCH THE RHYTHM ilk şansa sahip taylar.

Gördükleri yarışlarla artık kazanabilecek kıvama gelen BENİM ZAFERİM ve BRENTWOOD da ihmale gelmez.

 

 

3.KOŞU : 

Bu pist ve mesafede daha önce ikinciliği olan ve bu aralar da çok formda olan KORKMAZEFE koşunun doğal favorisidir.

Yarışı forse ederse bir beyaz bayrak-ayna yapabilecek DEMİRBARS ve Mehmet Kaya ile etkili olmasını beklediğim O BİR REİS de bu koşuyu kazanabilir.

 

 

4.KOŞU : 

Uygun grupta start alacak CAPTAIN CEMO , STRATA , STAR SCREAM ve ALİJA ilk planda dikkate alınması gereken safkanlar.

Geniş Kuponlara , DOMINANCE , ÖZGÜR REİS ve FAST NAVY de yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Onur Yıldız ile çok iyi anlaşan ve beraber katıldığı son 3 yarışta 2 kez kazanan ABHER ve kısa mesafede bir beyaz bayrak-ayna yapabilecek Turbo yavrusu KUSURSUZ GÜÇ koşunun ortak favorileridir.

Geniş Kuponlara , bu aralar çok formda olan TUĞALP , formda aprantisiyle sürpriz yapabilecek ŞİMŞEKKRAL ve sevdiği pist ve mesafede start alacak olan NEHİRİNOĞLU da yazılabilir.

 

 

6.KOŞU :

Son 2 koşusunda, İstanbul çim pistinde G3 koşan ve sert rakipler arasında varlık gösteremeyen HOLD UP , yarış hayatına başladığı kendi evinde birincilik serisine devam edebilir.

HOLD UP BANKO.

 

 

7.KOŞU :

Bu pistte start aldığı son 2 koşusunu gösterişli kazanan, Selim Kaya’nın yakından tanıdığı ve ilgilendiği MAVİ KILIÇ ve sentetik pistte çok daha güçlü rakipleriyle başa baş mücadele eden ZLATIBOR koşunun ortak favorileridir.

 

 

8.KOŞU :

Kelemer arkasındaki ikinciliği gayet iyi olan ve bu sefer önemli kilo avantajıyla start alacak TUĞTEKİN koşunun favorisidir.

Önde boş kalırsa bir beyaz bayrak-ayna daha yapabilecek PİLEVNELİ , bu grubu da geçebilecek güce sahip olan ATİKSOYLU ve düzlük üzerinde kuvvetli sprintiyle etkili olabilecek ACIDİLLİ FATİH favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Geniş Kupon sahipleri , her sonuca açık koşuda hiç düşünmeden HEPSİ yapabilirler.

 

 

9.KOŞU :

Sert gruptaki beşinciliği çok iyi olan PRENSES MERİDA ve uzun mesafeli çim pist yarışlarında daha güçlü rakiplerle başa baş mücadele eden, kum piste uyum sağlarsa bu koşuyu da kazanabilecek WOLFS SON WOLF ilk planda dikkate alınması gereken taylar.

Uzun mesafeli kum pist koşularını seven ve form durumu gayet iyi olan BARTUEFE de ihmale gelmez.

 

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 6-2-3    / 7-1

2.Ayak : 10-3-1-2

3.Ayak : 3-1-2

4.Ayak : 5-3-4-8    / 6-2-1

5.Ayak : 7-2    / 4-1-5

6.Ayak : 3 (HOLD UP)

Ekonomik Kupon : 20 TL

Geniş Kupon        : 147 TL

İkramiye                : 300 TL

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 5-3-4-8    / 6-2-1

2.Ayak : 7-2    / 4-1-5

3.Ayak : 3 (HOLD UP)

4.Ayak : 5-3

5.Ayak : 8-5-7-4    / 1-2-3-6

6.Ayak : 14-10-1

Ekonomik Kupon : 13 TL

Geniş Kupon        : 117 TL

İkramiye                : 263 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©