22.09.2020 KOCAELİ PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Sert gruplardaki son yarışları fena olmayan ve güç olarak birbirine denk safkanlar , SILENT ATTACK , FATİHİN GÜLÜ , DOS GARDENIAS ve WONDER KID ayırımsız ilk planda dikkate alınmalıdır.

Geniş Kuponlara , BABA ÇAĞLAR ve BLACKBOARD da yazılabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Maiden’dan çıkması yılan hikayesine dönen SUKUTBEY ve yavaş yavaş formunu yükselten, orijinine yakışır yarışlar yapacağını tahmin ettiğim KAFKASIM  koşunun ortak favorileridir.

Özellikle taylığında kum pistte başarılı yarışlarını izlediğimiz Bitirim ‘in anneden kardeşi olup, uygun Maiden grupta ve kum pistte bu sefer kazanabilecek ÇAĞLA AYŞE de ihmale gelmez.

 

 

3.KOŞU : 

Kocaeli kum pistinde start aldığı 10 koşudan 7 tanesini kazanan , formda Kaizbert yavrusu BABA ARİF ’in uygun grupta kazanması doğal sonuç olacaktır.

BABA ARİF BANKO.

 

 

4.KOŞU : 

Farklı hipodromlardan gelen ve aralarındaki kilo farkı nedeniyle sağlıklı bir analiz yapmanın kolay olmadığı safkanlardan , hafta sonu güzel bir yarış kazanan Magician Gosha’nın anneden kardeşi  MY DEAR AZRA , 1 milyon TL üzerinde ikramiye kazanan Baydöker’in anneden kardeşi DÖKERBOSS ve GOGUSH(Koşmaz) , bugüne kardaki performanslarıyla ilk şans verilmesi gereken taylar olarak gözüküyor.

Geniş Kuponlar için HEPSİ yapılabilecek bir koşu.

 

 

5.KOŞU : 

Dil Bağı takarak çıktığıu son koşusunda güzel bir üçüncülük yapan ORMAN ESİNTİSİ ve sentetik pistteki son koşusunda gösterdiği performans kadar koşsa bu grubu geçebilecek OLGUNALP koşunun ortak favorileridir.

İlk koşularında iyi tay izlenimi veren EYLHAN ve DESTANYAZAR favorilere ciddi rakip olacaklar.

Bursa çim pistindeki başarılı yarışlarını Kocaeli pistine taşıyabilirse etkili olabilecek ŞENKARDEŞ , son yarışını beğendiğim CİLVELİHİSAR ve güzel bir orijine sahip olan DÜNYA SONU da bu yarışı kazanabilecek taylar.

 

 

6.KOŞU :

Grup içinde farklı sınıfıyla dikkat çeken, bu pist ve mesafedeki son yarışında 8.olmasına rağmen kazanan Obrada’nın 5-6 boy gerisinde yarışı bitiren ve artık  kazanacak form durumuna erişen INDIAN DADY ‘nin kazanması normal sonuç olacaktır.

INDIAN DADY BANKO.

Geniş Kuponlara , ara sonrası genelde iyi koşan ve iyi durumda olduğu zaman daha güçlü rakiplerle dahi başa baş mücadele eden MEKANİK de yazılabilir. 

 

 

7.KOŞU :

Acemi aprantiyle start aldığı yarışlar sonraso bu sefer nispeten tecrübeli jokeyi bulan BABAROS(Koşmaz)(Agf Kazandı) koşunun favorisidir.

Uygun rakipler arasında start alacak STAR SCREAM ve bu aralar çok formda olan kalite kısrak GÜZİDE ZEYNEBİM favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

 

 

8.KOŞU :

Bu pist ve mesafede , sert rakipler arkasındaki üçüncülüğü gayet iyi olan ONE LOVE ve uygun grubu bulan NİLGÜN SULTAN koşunun ortak favorileridir.

Kocaeli pistinde start aldığı son koşusunda 3.olurken piste uyum sağladığı gözlenen DIFFERENTE , uzun mesafeyi seven MISS TONYA ve bu aralar çok formda olan HEROES favorilere en ciddi rakipler olacaktır.

Geniş Kuponlar için HEPSİ yapılacak bir koşu.

 

 

9.KOŞU :

Sabırlıcan gibi kum pistte başarılı olmuş bir safkanın anneden kardeşi olan BABA CANDIR , son koşusunda kötü bir pilotajla 3.kalmıştı.Uygun rakipler arasında, değişen jokeyiyle bu kez kazanabilir.

Ankara kum pistindeki ikinciliği gayet iyi olan YİĞİT LAMİH favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş Kuponlara , ne zaman kazanacağı soru işaretine dönüşen Kaizbert yavrusu ARZUGELİN ve son koşusunu beğendiğim , Arabian Prince’in anneden kardeşi KIZIM ZEYNEP de yazılabilir.

 

 

10.KOŞU :

Sınıf olarak bu gruptan farklı olan ve ağır kilo kaldırabilen bir kısrak olan GÖNÜL AVCISI ‘nın (aprantisi önemli bir hata yapmazsa) kazanmasını bekliyorum.

GÖNÜL AVCISI BANKO.

 

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 3-7-6-2    / 4-5

2.Ayak : 5-4-8

3.Ayak : 2 (BABA ARİF)

4.Ayak : 2-1-   / 3-5

5.Ayak : 11-4-6-1-7-9-10

6.Ayak : 11 (INDIAN DADY)    / 5

Ekonomik Kupon : 17 TL

Geniş Kupon        : 88 TL

İkramiye                : 147 TL

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.Ayak : 11-4-6-1-7-9-10

2.Ayak : 11 (INDIAN DADY)    / 5

3.Ayak : 8-5-4

4.Ayak : 4-6-5-3-1    / 2-7-8

5.Ayak : 1-6    / 7-10

6.Ayak : 2 (GÖNÜL AVCISI)

Ekonomik Kupon : 14 TL

İkramiye                : 369 TL

Geniş Kupon        : 94 TL

BOL ŞANSLAR...

 

1)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, '5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu'  nun İlgili Maddeleri ve  '5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun İlgili Maddeleri Gereğince' yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©